Oferta


Ferie zimowe 2023

 • Obóz narciarski dla dzieci i młodzieży  7-16 lat
 • Obóz snowboardowy dla dzieci i młodzieży 7-16 lat
 • Obóz dla Młodej Kadry 17-18 lat*

,,Ząb 2023″

11-18.02.2023


DSC_0163
ZĄB – malownicza miejscowość, jedna z najwyżej położonych w Polsce, znajdująca się nieopodal Zakopanego na Pogórzu Gubałowskim, gwarantująca wspaniałe warunki do uprawiania sportów zimowych.

ZAKWATEROWANIE – w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Czesława”, z którego okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr. W pokojach 2,3,4,5 osobowych z łazienkami, telewizją, wi-fi. http://www.owczeslawa.pl/

WYŻYWIENIE – 3 razy dziennie (+ podwieczorek) w stołówce na terenie ośrodka, serwującej smaczne, domowe i świeże posiłki.

TRANSPORT – autokarem (wyjazd 11.02.2023, zbiórka o godz. 7.30-7.45 pod Szkołą Podstawową nr 143, al. Stanów Zjednoczonych 27, powrót w to samo miejsce 18.02.2023 około godz. 18.30).

UBEZPIECZNIE – NNW 

PROGRAM SPORTOWY 

* szkolenie narciarskie/snowboardowe prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, 2 razy dziennie, łącznie 5-6 godzin. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania umiejętności. Szkolenie realizowane będzie na znajdującym się 50 m. od OW Czesława  Ośrodku narciarskim ,,Potoczki”,  który ma własny serwis i wypożyczalnie sprzętu oraz wyciąg orczykowy i specjalną taśmę dla początkujących narciarzy/snowboardzistów. http://www.potoczki.pl/

Ponadto w dwa dni podczas obozu organizowane będą dla chętnych wyjazdy do  Stacji Narciarskiej ,,Suche Ski” http://skisuche.com/Transfer uczestników na stację Suche Ski autokarem.  Wyjazdy na Suche są dodatkowo płatne:                  1 dzień jazdy na Suche Ski – dopłata 100 PLN,        2 dni jazdy na Suche Ski – dopłata 200 PLN. 

Płatne gotówką w dniu wyjazdu na obóz.

 

PROGRAM UZUPEŁNIAJĄCY
* saneczkarstwo
* dyskoteka,
* ognisko z pieczeniem kiełbasek,
* aquapark  / kręgle (do wyboru),
* nauka jazdy na tyczkach,
* jazda nocna,
* zawody narciarskie – slalom z pomiarem czasu,
* gry terenowe – flagi, bitwa śnieżna:)
* turnieje w tenisa stołowego, szachy, piłkarzyki,
* wieczorne animacje: randka w ciemno;), pchli targ,
* kulig z pochodniami / przejażdżczka skuterami śnieżnymi, (do wyboru).
* Krupówki;)                                                                                                                 *Nowość! Snowtoobing – jazda na pontonach w specjalnie przygotowanym torze.

PONADTO:
* medale i pamiątkowe t-shirty dla wszystkich uczestników,
* puchary i inne nagrody dla zwycięzców w konkursach i zawodach
* codzienna fotorelacja na facebook’u: mptenis – szkoła tenisa, obozy sportowe oraz instagramie: mptenis.waw.pl

CENA – 2190 PLN, obejmuje, transport, zakwaterowanie i wyżywienie, opiekę wychowawców, szkolenie na stoku, ubezpieczenie, medale i nagrody, karnety w ośrodku ,,Potoczki”.

CENA NIE OBEJMUJE – Wypożyczenie sprzętu narciarskiego/snowboardowego dodatkowo płatne: komplet narciarski – 210 PLN (narty, buty, kijki, kask), komplet snowboardowy (deska, buty, kask) – 240 PLN.  W przypadku wybrania opcji wyjazdów do Stacji Suche Ski obozwiązuje dopłata wynikająca z różnicy ceny karnetu: 100 PLN za jeden dzień. Wpłaty za wypożyczenie sprzętu i dopłaty do karnetu (Suche Ski) dokonujemy gotówką (wyliczona kwota) w podpisanej kopercie w dniu wyjazdu na obóz).

ZGŁOSZENIA NA OBÓZ: Na adres e-mail: mptenis.waw@gmail.com Potwierdzenie rezerwacji miejsca na obozie nastąpi po wpłacie zaliczki w wysokości 690 PLN na konto MP tenis: MBANK 87 1140 2004 0000 3302 7733 8722 oraz po otrzymaniu uzupełnionych i podpisanych dokumentów: Karta uczestnika, Warunki uczestnictwa.

Wpłata końcowa w wysokości 1500 zł.  do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy:)

 

*Obóz Młoda Kadra przeznaczony jest dla młodzieży, która będzie pomagać kadrze obozu w sprawowaniu opieki nad młodszymi uczestnikami obozu oraz asystowaniu w wybranych zajęciach, zwłaszcza podczas szkolenia na stoku. Głównym celem obozu jest przygotowanie uczestnika do pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także poznanie wszelkich aspektów pracy na tego typu imprezach. Uczestnicy podczas obozu szkolą się pod okiem wychowawców oraz instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

PROGRAM

 • Nauka prowadzenia obozowych dzienników
 • Zapoznanie z obowiązującymi przepisami i regulaminami obozowymi
 • Asystowanie instruktorom przy prowadzeniu zajęć na stoku
 • Pomoc w prowadzeniu wieczornych animacji 
 • Samodzielna jazda na nartach/snowboardzie pod opieką instruktora lub udział w zajęciach sportowych według uznania

WARUNKI

 • Ukończone 16 lat
 • Wcześniejszy wielokrotny udział w obozach MP TENIS w charakterze uczestnika
 • Bardzo dobra umiejętność jazdy na nartach/snowboardzie
 • Pozytywna opinia osób z kadry:)


Szkoła tenisa w Warszawie, obozy sportowe letnie i zimowe, turnieje tenisa, zielone szkoły