Zapisy do szkoły tenisa

Od 4 maja 2020 nastąpi długo oczekiwany moment. Wszyscy adepci tenisa będą mogli powrócić do swojej ukochanej dyscypliny sportu. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa zajęcia szkoły tenisa odbywać się będą wg ściśle określonych wytycznych wydanych przez Ministerstwo Sportu. Grupy dzieci i młodzieży na jednym korcie mogą być w maksymalnie 4 osobowym składzie (4 zawodników + trener) wyłącznie na kortach zewnętrznych. 

Wszystkie treningi odbywać się będą w Klubie Tenisowym ,,Orzeł” przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawie.

Ponieważ liczebność grup się zmieni, zmianie ulegną również terminy zajęć oraz ich koszt. Stawka za jedną godzinę zajęć w grupie 4 osobowej w okresie od 4 maja do 26 czerwca będzie wynosiła 50 zł. Płatne z góry za cały okres (50 zł x liczba planowanych zajęć). Zajęcia, które się nie odbędą z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych będzie można odrobić w innym terminie.

Zapisy rozpoczynamy od soboty 25.04.2020. Zgłoszenia przyjmowane będą przez pocztę elektroniczną mptenis.waw@gmail.com lub telefon nr 506187880.

Przewidujemy również zapisy osób początkujących, które jeszcze nie grały w tenisa. 

Dla zainteresowanych lekcje indywidualne w tym okresie 140 zł (trener +kort).

Zapraszamy serdecznie!

Zespół MP TENIS

W związku z otwarciem 4 maja obiektów tenisowych przedstawiamy zredagowane przez PZT przy akceptacji MEN zaktualizowane procedury, które będą obowiązywały podczas pandemii COVID-19:

Procedury-COVID-19_tenis