Aktualności

  • 15.07.2019 Ustka

Medaliści turnieju MP TENIS CAMP ,,Ustka 2019″ – II turnus

 

Grupa ,,Alfy” kategoria U17

  1. Jan Dziekan
  2. Paulina Sapa
  3. Julia Mielnicka-Gniadek

Grupa ,,Siatkarze” kategoria U16

  1. Piotr Hancke
  2. Hubert Ciechocki
  3. Thomas Gawin

Grupa ,,Bobry” kategoria U15
1. Kuba Tucholski
2. Igor Kohl
3. Michał Krasnodębski

Grupa ,,Mafia” kategoria U14

  1. Vittoria Zakharchuck
  2. Maciej Więcławek
  3. Diana Borodulina
  • 4.07.2019 Ustka

Medaliści turnieju MP TENIS CAMP ,,Ustka 2019″ – I turnus

 

 

 

 

 

 

Grupa ,,Wronisze” kategoria U13

  1. Alicja Wcisło
  2. Maria Bochwic
  3. Piotr Szałajdewicz

Grupa ,,Cimcirimcim” kategoria U13

  1. Mikołaj Wierniuk
  2. Mateusz Wcisło
  3. Maciej Makuła

Grupa ,,El primo” kategoria U 10

  1. Benek Czerwiński
  2. Michał Ruciński
  3. Tomek Piotrowski

Grupa ,,Power Girls” kategoria U9

  1. Ania Bochwic
  2. Zuzia Bierkowska
  3. Hava Lolea
  • 14.01.2019 Warszawa

Wyniki Turnieju Nowoczesnego

Kategoria U13

  1. Maria Bochwic
  2. Kuba Tucholski
  3. Szymon Pyra

 

 

Kategoria U16

  1. Hubert Ciechocki
  2. Filip Karawajczyk
  3. Damian Filochowski

 

 

  • 18.12.2018 Warszawa

Turniej Noworoczny

w grze pojedynczej

dla dzieci i młodzieży

Termin: 13.01.2019
w godz. 10.00 – 14.00
Miejsce: korty ,,Orzeł”
System rozgrywek: mieszany, grupowy + drabinka z podziałem na kategorie wiekowe
Nagrody: dyplomy dla wszystkich uczestników, medale dla pierwszej trójki i drobne upominki dla wszystkich uczestników oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach
Wpisowe: 50 zł (wpłata gotówką przed turniejem).

Zgłoszenia sms na nr 506187880
Zapraszamy!!!

 

  • 26.09.2018 Warszawa

Zmiana lokalizacji zajęć

Od dnia 1 października wszystkie zajęcia odbywające się na kortach w Parku Skaryszewskim zostają przeniesione na korty ,,Orzeł” przy ul. Podskarbińskiej 14. W ten sposób historia zatoczyła koło i po 5 latach MP TENiS wraca na ,,Orła”. Przez ten czas obiekt bardzo się zmienił, w tej chwili są tam chyba najlepsze warunki do uprawiania tenisa w Warszawie. Zapraszamy na zajęcia:)

 

 

 

 

 

  • 27.08.2018 Warszawa

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

  • dla dzieci do 5 roku życia do Przedszkola tenisowego w hali SP 143 przy al. Stanów Zjednoczonych 27
  • dla dzieci i młodzieży od 7 do 17 roku życia do szkoły tenisa na kortach w Parku Skaryszewskim przy al. Zielenieckiej 2
  • dla dorosłych – zajęcia indywidualne lub zajęcia w grupie 2 osobowej

Zapraszamy!!!

  • 18.05.2018 Warszawa
Letni Turniej Tenisa  MP TENiS CUP dla dzieci i młodzieży

Termin: 10.06.2018
 w godz. 13.00 - 17.00
 Miejsce: korty w Parku Skaryszewskim
 System rozgrywek: mieszany, grupowy + drabinka z podziałem na kategorie wiekowe
 Nagrody: dyplomy dla wszystkich uczestników, medale dla pierwszej trójki i drobne upominki dla wszystkich uczestników oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach
 Wpisowe: 50 zł (wpłata gotówką u trenera)
 Zapraszamy!!!

 

  • 15.04.2018 Warszawa
Wyniki Wiosennego Turnieju Tenisa

W turnieju udział wzięło 28 uczestników.  Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych;

Kategoria do 12 lat (2006)

  1. Maria Bochwic
  2. Tadeusz Hryniewicki
  3. Szymon Pyra, Kuba Tucholski

Kategoria do 14 lat (2004)

  1. Hubert Ciechocki
  2. Maciej Dmochowski
  3. Jan Karawajczyk, Michał Krasnodębski

Kategoria do 17 lat (2001)

  1. Piotr Hancke
  2. Szymon Jabłoński
  3. Piotr Małecki, Wojciech Jabłoński

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową postawę:)

Gratulacje dla zwycięzców!

 

  • 24.03.2018 Warszawa 
Wiosenny Turniej Tenisa
 
 Turniej tenidla dzieci i młodzieży ze szkoły tenisa MP TENiS
 Termin: 15.04.2018
 w godz. 13.00 - 17.00
 Miejsce: korty w Parku Skaryszewskim
 System rozgrywek: grupowy z podziałem ma kategorie wiekowe
 Nagrody: medale i drobne upominki dla wszystkich uczestników oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach
 Wpisowe: 50 zł (wpłata gotówką u trenera)
 Zapraszamy!!!

30.01.2018 Warszawa

Rozpoczynamy zapisy na obozy sportowe MP TENiS dla dzieci i młodzieży ,,Lato 2018″

Szczegółowe informacje > Obozy letnie
> Ustka 2018 turnus I
> Ustka 2018 turnus II
> Dźwirzyno 2018
Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie:)
Zapraszamy!!!

12.10.2018 Warszawa

Zakończyliśmy rekrutację na obóz zimowy w Zębie.
Zebraliśmy już całą pięćdziesiątkę uczestników.
Dziękujemy za zaufanie, cieszymy się, że będziecie z nami:)
Dołożymy wszelkich starań żebyście kolejny raz byli zadowoleni z obozu MP TENiS.

16.09.2017 Warszawa

Rozpoczynamy zapisy na obóz narciarski dla dzieci i młodzieży.

,,Ząb 2018″

Wiek uczestników od 7 lat.
Termin: 13-20.01.2017

Zapewniamy szkolenie narciarskie 2 x dziennie z podziałem na grupy z uwzględnieniem poziomu zaawansowania.
Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym ,,Czesława”, w którym można doznać prawdziwej góralskiej gościnności i posmakować smacznej domowej kuchni.
Ponadto wiele innych atrakcji, tj: wizyta w Aquaprku w Zakopanem, Krupówki, klimatyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek i wiele innych.
Nowością jest wieczorny kulig zaprzęgiem konnym z pochodniami malowniczą trasą wysokogórską.
Szczegóły oferty w zakładce: obozy zimowe – oferta.
Liczba miejsc ograniczona…
Zapraszamy:)

21.08.2017 Warszawa

Zgłoszenia do szkoły tenisa

Trwają zapisy do szkoły tenisa MP TENiS na rok szkolny 2017/2018
Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z aktualnym Programem, Cennikiem oraz Regulaminem zajęć.
Treningi odbywały się będą tradycyjnie na kortach AZS Tenis Klub w Parku Skaryszewskim oraz w Hali SP 143 przy AL. Stanów Zjednoczonych 27 (nasi najmłodsi zawodnicy).
Nowość! W celu optymalizacji szkolenia wprowadziliśmy opcje trenowania w mniejszych grupkach (2 lub 4 osobowych) dla bardziej zaawansowanych zawodników.
Zapraszamy:)

29.07.2017 Dźwirzyno

Medaliści Turnieju Tenisa ,,Dźwirzyno 2017 – III turnus”

Grupa WT2 – kategoria 2008
1. Szymon Pyra
2. Zuzanna Czarnacka
3. Tobiasz Adach

Grupa RT2 – kategoria 2007
1. Piotr Szałajdewicz
2. Lena Jagiełło
3. Antoni Rosiński

Grupa WT2 – kategoria 2006
1. Vittoria Zakharchuk
2. Maciej Makuła
3. Fabian Wilczek

Grupa WT1 – kategoria 2004
1. Zuzanna Wiencek
2. Mateusz Dominiczak
3. Karolina Sabarańska

18.07.2017 Ustka

Medaliści Turnieju Tenisa ,,Ustka 2017 – II turnus”

Grupa R2 – kategoria 2005

1. Julia Mielnicka-Gniadek
2. Gabriela Decewicz
3. Lucyna Zajączkowska

Grupa T2 – kategoria 2004
1. Marcel Michalak
2. Miłosz Karski
3. Wiktor Wieteska

Grupa R1 – kategoria 2003
1. Julia Stefaniak
2. Karolina Galli
3. Paulina Sapa

Grupa T1 – kategoria 2002
1. Piotr Hancke
2. Stanisław Długosz
3. Filip Majewski

6.07.2017 Ustka

Medaliści Turnieju Tenisa ,,Ustka 2017 – I turnus”

Grupa T2 – kategoria 2009

1. Mateusz Wcisło
2. Szymon Pyra
3. Bernard Czerwiński

Grupa R2 – kategoria 2008
1. Hanna Dudek
2. Stanisław Osser
3. Natalia Pietrzak

Grupa R1 – kategoria 2006
1. Vitoria Zakharchuk
2. Diana Borodulina
3. Michał Ślepowroński

Grupa T1 – kategoria 2005
1. Alicja Wcisło
2. Jan Karawajczyk
3. Kuba Tarczyński

28.05.2017 Warszawa

Kategoria 2006
1. Szymon Pyra,
2. Agata Kłos,
3. Bruno Buta,
Kategoria 2004
1. Aleksander Wolski,
2. Jan Karawajczyk,
3. Igor Kohl,
Kategoria 2001
1. Szymon Jabłoński,
2. Hubert Pliszka,
3. Piotr Hancke